o nas

Monika Matwiejszyn

Monika Matwiejszyn

PARTNER

Certyfikowany audytor wiodący ISO 27001. Menedżer z ponad 10 letnim doświadczeniem w sektorze finansowym zajmując się ryzykiem i przestępczością gospodarczą oraz bezpieczeństwem informacji.  Skrupulatna, zdecydowana i entuzjastyczna w działaniu.
Realizuję naszą misję w:
Inspektorzy.com


 

Małgorzata Rzepczyńska

Małgorzata Rzepczyńska

PARTNER

Prawnik, audytor wiodący. Menedżer z doświadczeniem w finansach, ubezpieczeniach i branży usługowej. Przez ostatnie 12 lat zaangażowana w zarządzanie ryzykiem operacyjnym i działania strategiczne budujące markę przedsiębiorstw.

Iwona Topka

Iwona Topka

EKSPERT

Prawnik i doradca podatkowy,  wykładowca akademicki  z zakresu prawa pracy oraz specjalista ds. projektów. Czynny organizator konferencji naukowych jak i szkoleniowiec z zakresu prawa pracy i szkolnictwa.

Agnieszka Zalewska

Agnieszka Zalewska

KONSULTANT PRAWNY

Radca prawny, doradca podatkowy, Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych. Specjalizuje się w prawie konsumenckim, finansowym, gospodarczym oraz podatkowym.

Krzysztof Jurski

Krzysztof Jurski

KONSULTANT PRAWNY

Radca prawny, Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Specjalizuje się w prowadzeniu kompleksowej obsługi prawnej na rzecz podmiotów gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego.